logo Meniu

Techniniai sprendimai

PARSISIŲSTI DALINĖS APDAILOS APRAŠYMĄ

Atsispausdinti / išsaugoti

Šildymas

Centrinė kolektorinė šildymo sistema nuo miesto šiluminių  tinklų, kuri bus paskirstyta laiptinėje į butus. Laiptinėse įrengta kiekvieno buto šildymo apskaita, bute montuojamas šildymo kolektorius. Sumontuoti balti lakštiniai plieno radiatoriai  su termostatiniais ventiliais šilumos kiekio reguliavimui. Karštas vanduo ruošiamas namo šilumos punkte, įrengtas nuotolinis šilumos ir karšto vandens suvartojimo nuskaitymas.

Langai

Bus sumontuoti sandarūs mediniai dviejų stiklų langai.

Vėdinimas

Oro pritekėjimas į patalpas natūralus. Natūraliam oro ištraukimui įrengiami ortakiai sanitariniame mazge ir virtuvės zonoje. Įrengiamas ortakis gartraukiui.

Fasadas

Rekonstruojant XIX a. pab. – XX a. pr. pastatą, senovinio eklektikos stiliaus pastato autentiškumas derintas su moderniais architektūriniais sprendimais. Pastatas išlaikęs unikalų fasadą nuo Tilto g. pusės, todėl darniai įsilieja į Tilto gatvę.
Pietvakarių pusėje sklypas ribojasi su Vilniaus senosios regulos karmelitų vienuolyno ansamblio su Šv. Jurgio bažnyčia teritorija ir pastatais. Pastatai sudaro pastatų kompleksą, įrašytą į Kultūros paveldo vertybių registrą. Sklypas ir pastatai taip pat patenka į kultūros paveldo vertybių „Vilniaus senamiestis“ ir „Vilniaus senojo miesto vieta su priemiesčiais“.

Sienos ir pertvaros

Apartamentuose bus įrengtos mūrinės pertvaros tarp kambarių bei mūrinės pertvaros sanitariniuose mazguose.

Lubos

Išskirtinumo ir erdvės butams suteiks nuo 2,6 m iki 3,5 m aukščio siekiančios lubos.

Elektra

Butuose bus išvedžiota elektra ir apšvietimo laidai, tad naujakuriams nereikės papildomų investicijų įsirengiant buto apdailą. Bendrose patalpose bus įrengti šviestuvai su LED lempomis.

Priešgaisrinė signalizacija

Gyventojų saugumui butuose bus įrengta autonominė gaisrinė signalizacija.

Aplinka

Pastato korpusai kuria uždarą ir jaukią kiemo erdvę atokiau nuo gatvės šurmulio. Čia nebus papildomo žmonių srauto, vaikščios tik apartamentų gyventojai. Name suformuotos dvi laiptinės, keletas apartamentų turės individualius įėjimus bei terasas cokoliniame pastato aukšte.