logo Meniu

Privalumai

Unikalumas

„Tilto-12“ – unikalios architektūros apartamentai istoriniame Vilniaus Senamiestyje. Rekonstruojant XIX a. pab. – XX a. pr. senovinio eklektikos stiliaus pastatą, autentiškumas derintas su moderniais architektūriniais sprendimais. Ieškantiems ramybės ir jaukumo suprojektuoti šviesūs apartamentai su stoglangiais ir subtiliais senoviniais elementais. Apartamentuose išlikusios aukštos lubos suteiks erdvės įspūdį, cokoliniame pastato aukšte išsaugotos autentiškos arkos ir skliautai nukels į senovę. Į žaliuojantį vidinį namo kiemelį suprojektuoti erdvūs balkonai bei terasos, kuriuose galėsite jaukiai leisti laiką. Ilgamečiai medžiai ir senamiesčio vaizdai leis patikėti, kad istorija atgimsta ne tik senose knygose ir filmuose, ji gali atgimti ir tarp Jūsų namų sienų.

Patogumas

Gyvendami pačiame Vilniaus centre „Tilto-12“, vos per kelias minutes pėstute pasieksite Katedros aikštę ir Gedimino prospektą. Šalia rasite ir prekybos centrus, vaistinę, maisto prekių parduotuvę.

Vakarais šeimos ir draugų kompanija galėsite mėgautis jaukiuose senamiesčio restoranėliuose ar vasaros terasose.

Siauromis senamiesčio gatvelėmis greičiau nei per 10 min pėsčiomis pasieksite svarbiausius kultūrinius objektus: Lietuvos nacionalinį dramos teatrą, Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą, Vilniaus kongresų rūmų koncertų salę, kino teatrus, muziejus bei kitas kultūros ir meno institucijas.

Sekmadieniniai pasivaikščiojimai su šeima galės persikelti į netoliese esantį Kalnų parką ar atsinaujinusį  istorinį Bernardinų sodą. Aktyvaus poilsio mėgėjus netolimoje ateityje džiugins neatpažįstamai pasikeitusios Neries krantinės.

Privatumas

„Tilto-12“ pastatas orientuotas į  uždarą ir jaukų vidinį kiemą atokiau nuo gatvės šurmulio. Uždarame kieme nebus intensyvaus judėjimo, vaikams bus įrengta nedidelė vaikų žaidimo aikštelė, suoleliai, o gėlinėse žaliuos augalai ir žydės gėlės. Siekiant užtikrinti „Tilto-12“ gyventojų privatumą, name suformuotos dvi laiptinės, laiptinės aikštelėje bus 4 kaimynai, o dalis apartamentų turės individualius įėjimus.

Patikimumas

Projekto valdytoja „EIKA“ - viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai vystanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Nuo 1993 metų įmonė jau pastatė daugiau nei 3750 butų ir 320 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. „EIKA“ net šešis kartus buvo apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, įmonės projektai yra vertinami ir užsienyje.