logo Meniu

Apie projektą

Išskirtiniai apartamentai Vilniaus Senamiestyje, Tilto g. 12

Tilto gatvė – viena seniausių Vilniaus širdyje, iki šių laikų išsaugojusi savo autentiką ir žavesį. Apipinta istorijomis, visuomet buvo strategiškai svarbi Vilniaus miestui – ji ne tik ribojosi su mūrine gynybine siena, bet ir buvo pirklių sandorių liudininkė. XVI a. Vilniaus senamiestyje Tilto gatvėje esanti valda buvo garbingos Radvilų giminės dvaro teritorija – kultūros ir mokslo plėtros centras. „Tilto-12“ kaimynystėje aktyviai veikė karmelitų vienuolynas, vienuolyno studijų namai bei turtinga biblioteka, Radvilų iniciatyva čia buvo pastatyta Šv. Jurgio bažnyčia.

 

„Tilto-12“ – unikalios architektūros apartamentai istoriniame  Vilniaus Senamiestyje. Rekonstruojant XIX a. pab. – XX a. pr. senovinio eklektikos stiliaus pastatą, autentiškumas derintas su moderniais architektūriniais sprendimais. Ieškantiems ramybės ir jaukumo suprojektuoti šviesūs apartamentai su stoglangiais ir subtiliais senoviniais elementais.

„Tilto-12“ sukurtas gyvenamosios paskirties kokybiškas būstas, išlaikęs Senamiesčio dvasią: patogaus išplanavimo 2-5 kambarių, 41-152 m2 ploto apartamentai, storos išorinės sienos, mediniai langai ir durys, plačios palangės, kurias galėsite dekoruoti gėlėmis ar skaityti knygą saulės atokaitoje. Apartamentuose išlikusios aukštos lubos suteiks erdvės įspūdį, cokoliniame pastato aukšte išsaugotos autentiškos arkos ir skliautai nukels į senovę. Rytinę kavą galėsite ragauti jaukioje terasoje ar erdviame balkone, žvelgdami į žaliuojantį vidinį namo kiemelį. Ilgamečiai medžiai ir senamiesčio vaizdai leis patikėti, kad istorija atgimsta ne tik senose knygose ir filmuose, ji gali atgimti ir tarp Jūsų namų sienų.

Gyvendami pačiame Vilniaus centre „Tilto-12“, vos per kelias minutes pėstute pasieksite Katedros aikštę ir Gedimino prospektą. Šalia rasite ir prekybos centrus, vaistinę, maisto prekių parduotuvę, laisvalaikio praleidimo vietas. Siauromis senamiesčio gatvelėmis greičiau nei per 10 min pėsčiomis pasieksite svarbiausius kultūrinius objektus. Viskas, kas būtina komfortiškam gyvenimui, taps ranka pasiekiama.

Išsirinkite Jūsų poreikius atitinkančius apartamentus:
2 k. 41 – 74 m2
3 k. 62 – 110 m2
4 k. 95 – 115 m2
5 k. 152 m2

Statybos darbų pradžia: 2015 m. III ketv.

Pirmieji naujakuriai įsikurs: 2016 m. I ketv.